JANAS Podłogi
Janusz Jankowski

Salon podłóg Sanok

13 426 00 36, +48 575 800 576 - Elżbieta Rajchel

+48 730 083 117 - Krzysztof Rybczak

ul. Sienkiewicza 7, Sanok 38-500

Poniedziałek - Sobota 8:30-16:30

Salon podłóg Kraków

+48 600 830 854 - Janusz Jankowski

Tytusa Czyżewskiego 3/L6, 30-085 Kraków

podlogijanas@gmail.com

Top
Image Alt

Renowacja podłóg

Drewniana podłoga z biegiem lat traci swój blask, dlatego co pewien czas należy ją odświeżyć i zabezpieczyć. Najllepszymi metodami renowacji i zabezpieczania podłóg drewnianych jest cyklinowanie oraz olejowanie/lakierowanie.

Cyklinowanie i lakierowanie/olejowanie podłóg

Cyklinowanie jest bez wątpienia najpopularniejszą metodą renowacji podłóg drewnianych. Polega ona na maszynowym szlifowaniu górnej warsstwy podłogi. W trakcie tego zabiegu zostaje usunięta zniszczona lub pobrudzona powierzchnia parkietu. Podłoga odzyskują dawny wygląd i piękno.

Olejowanie lub lakierowanie z kolei zabezpieczają podłogę przez niszczeniem (biodegradacja, rozsychaniem się i wnikaniem wilgoci we włókna). Olejowanie wpływa korzystnie na wygląd podłogi, ujednolica i przyciemnia jej kolor oraz maskuje przebarwienia. Powierzchnia olejowana /lakierowana ma lekki połysk, przez co cała podłoga nabiera charakteru i elegancji.

Jak współpracujemy z klientem?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda z metod zabezpieczenia i wykończenia podłogi ma swoje wady i zalety. Z tego powodu usługa poprzedzona jest konsultacjami i doradztwem u klienta.

Po wyszlifowaniu całej powierzchni podłogi usunięciu zniszczonej warstwy i starych powłok lakierniczych zajmujemy się uzupełnieniem, szpachlowaniem ewentualnych ubytków. Na koniec pokrywamy odnawianą powierzchnię podłogi olejem lub lakierem.

Renowacja podłogi – co znajduje się w usłudze?

  • Doradztwo w doborze odpowiedniego wykończenia (lakier czy olej);
  • Bezpyłowe cyklinowanie i polerowanie powierzchni;
  • Szpachlowanie ubytków;
  • Olejowanie lub lakierowanie powierzchni.
Polecają mnie na Fixly