PODŁOGI NIE DO ZDARCIA

ABY WYDOBYĆ PRAWDZIWE PIĘKNO Z DREWNA NALEŻY JE ODPOWIEDNIO OBROBIĆ, NICZYM DIAMENT. DZIĘKI NASZEJ PASJI, OD LAT TWORZYMY NATURALNE PODŁOGI DREWNIANE, W KTÓRYCH GŁÓWNĄ ROLĘ ODGRYWA NATURALNE USŁOJENIE I FAKTURA DREWNA. KAŻDA DESKA TO PEWNA HISTORIA, TO CZĘŚĆ NASZEGO SERCA, KTÓRE WKŁADAMY PODCZAS PRODUKCJI PODŁÓG. W KAŻDEJ CZĘŚCI TWOJEJ PODŁOGI ODCIŚNIESZ SWOJĄ HISTORIĘ. JESTEŚMY DUMNI, ŻE MOŻEMY CI W TYM POMÓC.

PODŁOGI DREWNIANE

FIRMA „JANAS” SPECJALIZUJE SIĘ W DZIEDZINIE PARKIECIARSTWA. ZADOWOLENIE KLIENTÓW ZDOBYWA DZIĘKI SWOJEMU DOŚWIADCZENIU I DOKŁADNOŚCI. WŁAŚCICIEL, JANUSZ JANKOWSKI OD NAJMŁODSZYCH LAT ROZWIJAŁ SWOJĄ PASJĘ DO DREWNA. W ZDOBYWANIU WIEDZY POMAGALI MU WYBITNI STOLARZE. DZIĘKI TEMU OD 2009 ROKU SAMODZIELNIE ZAJMUJE SIĘ PARKIECIARSTWEM, WPROWADZAJĄC TYM SAMYM WIELE INNOWACYJNYCH POMYSŁÓW.

MONTAŻ PODŁÓG- GWARANCJA SATYSFAKCJI

ABY MÓC PODĄŻAĆ ZA NAJNOWSZYMI TRENDAMI ARCHITEKTURY WNĘTRZ INWESTUJEMY W ROZWÓJ NASZEJ FIRMY POPRZEZ ZAKUP ZAAWANSOWANYCH MASZYN ORAZ MATERIAŁÓW DO PRODUKCJI. DZIĘKI NIM JESTEŚMY W STANIE DOSTARCZYĆ PRODUKT SPEŁNIAJĄCY OCZEKIWANIA NAWET NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYM KLIENTÓW

PODŁOGI DREWNIANE W KRAKOWIE

ZAPRASZAMY DO SALONU W KRAKOWIE PRZY UL. CZYŻEWSKIEGO 6. OFERUJEMY PODŁOGI LITE I WARSTWOWE WRAZ Z USŁUGĄ MONTAŻU W KRAKOWIE I OKOLICY.