Podłogi nie do zdarcia

Moja przygoda z drewnem rozpoczęła się kiedy byłem jeszcze młodym chłopcem.
Pamiętasz Pana Miyagi?To ten mentor z filmu Karate Kid.
Miałem to szczęście, że spotkałem na swojej drodze kogoś podobnego.
To Pan Marian, lokalny stolarz w mojej wiosce.

W każdą sobotę chodziłem do jego warsztatu pracować. Początkowo wykonywałem wiele zadań nie związanych ze stolarką, zupełnie jak bohater filmu.
Wtedy tego nie rozumiałem. Powiem więcej – denerwowało mnie to. W końcu miałem się uczyć stolarki. Po latach dotarło do mnie jednak, że Pan Marian trenował też mój charakter, a nie tylko uczył posługiwać się piłą i heblem.
Często powtarzał: „Janek pamiętaj – to czego się u mnie nauczysz ani Ci ogień ani woda nie odbierze”. I miał rację. Z czasem stał się dla mnie kimś znacznie więcej niż tylko szefem. Uczył mnie życia.
Kilka lat później przyszedł czas na pracę na własny rachunek. Zacząłem od odnawiania starych mebli i prac wykończeniowych. W 2009 roku uzyskałem dofinansowanie unijne, które pozwoliło mi na zakup sprzętu do renowacji podłóg i zacząłem doskonalić się w tej dziedzinie.

Podłofgi drewniane w Krakowie

Niedługo potem otworzyłem swój sklep z podłogami, który obecnie działa w Krakowie. Znajdziesz w nim szeroki wybór podłóg drewnianych od zaufanych producentów. Przez te lata, wraz z moim zespołem, zamontowaliśmy setki metrów kwadratowych podłóg. Dzięki temu odwiedzając nasz salon możesz liczyć na praktyczne porady w wyborze odpowiedniej deski podłogowej. Wyjaśnimy Ci niezrozumiałe pojęcia i podpowiemy, jakie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w Twoim wnętrzu.

Montaż podłóg - gwarancja satysfakcji

Jednak wybór deski to tylko połowa sukcesu. Dopiero w połączeniu z profesjonalnym montażem uzyskasz zamierzony efekt – pięknej podłogi, która cieszy Twoje oko każdego dnia i jednocześnie jest trwała.
Montażem podłóg zajmujemy się od ponad 10 lat. Ale to tylko liczba. Ważniejsze jest to, że w tym czasie mierzyliśmy się z wieloma wyzwaniami, które mogą czaić się również w Twoim domu lub mieszkaniu. Dzięki temu nie musimy szukać rozwiązań, bo mamy je już wypracowane. A Ty nie tracisz czasu. Zbyt słaba lub nierówna wylewka? Mamy na to swoje sposoby. Duża wilgotność w pomieszczeniu, która uniemożliwia montaż? Dysponujemy osuszaczami, które przyspieszą proces suszenia. Niezbędne jest dodatkowe wygłuszenie? Z tym też sobie poradzimy.
Poza tym, jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały okres użytkowania podłogi. Zawsze możesz się z nami skontaktować w kwestii pielęgnacji i renowacji drewna, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Janusz Jankowski

 

W dniach 11 oraz 12 listopada nasz salon w Krakowie będzie nieczynny.

Zapraszamy w poniedziałek  14 listopada

Deska dębowa z otwartymi sękami montaż w Krakowie