Współpraca z Projektantami

Jeśli jesteś architektem, projektantem wnętrz i jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą zapraszamy do kontaktu. Realizujemy nawet najbardziej wymagające projekty. Oferujemy gotowe podłogi i tarasy od najlepszych polskich producentów.
Jeśli szukasz kompleksowej obsługi z zakresu wyposażenia wnętrz w podłogi z litej deski, podłogi warstwowej montowanej na ogrzewanie podłogowe, paneli podłogowych lub paneli winylowych zapraszamy na naszą stronę i do nawiązania współpracy.

Co zyskasz współpracując z nami?

Wsparcie i indywidualną ofertę dostosowaną do potrzeb Waszego biura. Profesjonalny montaż podłogi zgodnie ze sztuką parkieciarską w Krakowie i okolicy w konkurencyjnej cenie. Z pewnością pomożemy dobrać najbardziej odpowiednią podłogę dla Klienta.

Dlaczego warto nawiązać współpracę z Janas podłogi?

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi najwyższej jakości. Naszym głównym celem jest zapewnienie satysfakcji naszym klientom.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i nawiązania współpracy.

Zobacz co inni projektanci mówią o współpracy z nami:
Współpracę z salonem Janas cenimy sobie przede wszystkim za kompleksową obsługę wszystkich zamówień dla naszych klientów.

Za wsparcie techniczne dla pracowni i zaangażowanie w każdą realizację. Za poczucie humoru braci Jankowskich i chęci do tego, aby klientom Grupy NONO dobrze się układało.
Grupa nono
Studio Projektowe z Krakowa
Współpracujemy z firmą Janas Podłogi regularnie, zarówno przy montażu nowych podłóg drewnianych jaki i konserwacji istniejących parkietów, w które pragniemy tchnąć nowe życie.

Zawsze cieszymy się z doskonałej współpracy i wysokiej jakości finalnego produktu. Zdecydowanie polecamy!
VENTANA SUR
Studio Projektowania wnętrz z Krakowa

Profesjonalizm, wysoka jakość proponowanych usług i materiałów, niesztampowe rozwiązania.


W 100% polecam firmę JANAS Pana Janusza Jankowskiego. To wielka przyjemność pracować z firmą, która każdą inwestycje zostawia "zapiętą na ostatni guzik"JOANNA JEŻ
Projektantka wnętrz z Mielca

 

W dniach 11 oraz 12 listopada nasz salon w Krakowie będzie nieczynny.

Zapraszamy w poniedziałek  14 listopada

Deska dębowa z otwartymi sękami montaż w Krakowie