Schody drewniane Kraków

Schody wewnętrzne w domu w pierwszej kolejności służą wygodnej i bezpiecznej komunikacji pomiędzy piętrami. Dlatego kluczowa jest stabilna i trwała konstrukcja. Jednak wybierając schody nie można zapomnieć o aspekcie estetycznym. Warto postawić na materiał uniwersalny, który łatwo dopasować do koncepcji wizualnej danego wnętrza.

Drewniane schody – klasyka, która się nie nudzi

Takim uniwersalnym rozwiązaniem są schody drewniane. W zależności od zastosowanej konstrukcji, koloru czy rodzaju barierki będę pasować zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych czy loftowych. Schody w naszym wykonaniu są zawsze „szyte na miarę”, dzięki czemu możesz dopasować ich wygląd do swoich upodobań i wybranego stylu wnętrzarskiego.

Schody wewnętrzne drewniane – bezpłatna wycena

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje schodów drewnianych: schody na beton, schody dywanowe, schody zabiegowe, schody samonośne, schody półkowe i inne.

Aby przygotować bezpłatną wycenę prosimy o przesłanie mailowo informacji o preferowanym rodzaju schodów (projekt lub przykładowe zdjęcia jako inspiracja) oraz wymiarów lub rzutu klatki schodowej. Na tej podstawie przygotujemy wstępną ofertę, po jej akceptacji na inwestycję przyjedzie stolarz, aby wykonać dokładne pomiary i ustalić szczegóły.

Schody z drewna  – jaki gatunek wybrać?

Aby schody drewniane były trwałe i służyły przez wiele lat należy wybrać odpowiedni rodzaj drewna. Z rodzimych gatunków najlepszym wyborem będzie dąb. Schody dębowe cechują się wysoką twardością i odpornością na ścieranie, co przekłada się na długi czas użytkowania. Poza tym drewno dębowe łatwo zabarwić, można uzyskać nie tylko jasne i naturalne kolory, ale również ciemniejsze i bardziej intensywne wybarwienia.

Dzięki temu kolor schodów można dopasować do odcienia podłogi i tym samym stworzyć spójną i jednolitą kompozycję.

 

Schody drewniane zdjęcia realizacji

Podłogi drewniane w Krakowie

 

W dniach 11 oraz 12 listopada nasz salon w Krakowie będzie nieczynny.

Zapraszamy w poniedziałek  14 listopada

Deska dębowa z otwartymi sękami montaż w Krakowie