Montaż podłóg drewnianych

Układanie podłogi drewnianej to czynność, która wymaga dokładności i doskonałej organizacji pracy. Z tego względu usługę montażu podłogi drewnianej warto powierzyć doświadczonej ekipie. Tylko wówczas mamy pewność, że podłoga w naszym domu będzie nie tylko cieszyć oko, ale również służyć przez wiele lat.

Montowaniem podłóg drewnianych zajmujemy się już od ponad 10 lat. W swojej pracy korzystamy tylko z materiałów renomowanych producentów oraz ekologicznych klejów i gruntów.

Układamy parkiety dębowe/jesionowe, deski drewniane (dębowe/jesionowe lite), podłogi z drewna egzotycznego, gotowe podłogi (warstwowe i lite). Więcej o różnicach pomiędzy deską litą i warstwową przeczytasz na naszym blogu

Oferujemy zarówno klasyczne rozwiązania (parkiety) jak i  nowoczesne wzory, które dopasowane są do charakteru wnętrza i życzeń klienta (jodełka klasyczna/węgierska itp.)

Jak wygląda współpraca?

Nasza usługa jest kompleksowa. Zanim zaczniemy właściwy montaż wykonujemy niezbędne pomiary (metraż, wilgotność, jakość podłoża), które pomogą wybrać odpowiednie materiały i doradzić jaki rodzaj podłogi będzie najlepszym wyborem. Po przygotowaniu i wyrównaniu podłoża rozpoczynamy montaż drewnianej podłogi.

Montaż parkietu Kraków - co znajduje się w usłudze?

W każdym przypadku montaż składa się z kilku etapów:
  • Pomiar wilgotności posadzki. Zazwyczaj taki pomiar wykonywany jest co najmniej dwukrotnie  – przed złożeniem zamówienia oraz zanim rozpoczniemy montaż podłogi
  • Szlifowanie wylewki z mleczka cementowego – zabieg stosowany, aby otworzyć pory wylewki tak, aby grunt mógł wniknąć głębiej w podłoże
  • Gruntowanie – gwarantuje wzmocnienie posadzki i lepszą przyczepność kleju
  • Rozmierzanie i ustalenie kierunku układania deski 
  • Klejenie deski do posadzki
  • Mycie podłogi, na życzenie zabezpieczenie jej tekturą (zabezpieczenie jest dodatkowo płatne)
Ponadto montaże wykonywane są przez naszych pracowników (nie zatrudniamy podwykonawców). Dzięki temu poziom usługi jest wysoki i powtarzalny.  Kleje oraz grunty sprowadzamy specjalnie z Włoch. Są to topowe produkty dostępne na rynku, nie śmierdzą i nie zawierają szkodliwych substancji.
 

 

W dniach 11 oraz 12 listopada nasz salon w Krakowie będzie nieczynny.

Zapraszamy w poniedziałek  14 listopada

Deska dębowa z otwartymi sękami montaż w Krakowie