Podłoga rustykalna w domu typu nowoczesna stodoła

Jeśli zastanawiasz się czy deska podłogowa w klasie Country jest dobrym wyborem, to prezentowana realizacja może być świetną inspiracją. Taka podłoga jest różnorodna, posiada dosyć liczne sęki, wypełnienia szpachlą (w tym wypadku czarną) oraz urozmaicony układ słojów.

W tym wypadku inwestorzy zdecydowali się na ułożenie podłogi we wzór drabinki. Krótsze elementy o tej samej długości ułożone równolegle do siebie są przedzielone dłuższymi deskami klejonymi poprzecznie.

Całość tworzy uporządkowany geometrycznie wzór, który najlepiej prezentuje się w otwartych i przestronnych wnętrzach.

Specyfikacja deski:
Deska warstwowa Kaczkan o szerokości 150mm, Dąb Pure Forest, klasa Country, szczotkowana, zabezpieczona olejowoskiem

Nowoczesna stodoła – jaką podłogę wybrać do takiego domu?

Obecnie domy w typie nowoczesnej stodoły są hitem. Urządzenie w stylu Modern Farmhouse pozwala połączyć ze sobą wiejski klimat oraz bliskość natury z nowoczesnością. Jeśli chodzi o wybór podłogi do takiego wnętrza to możliwości są bardzo szerokie.

Ważne jest, aby klasa selekcji deski oraz wybrany wzór pasowały do całościowej koncepcji wizualnej. Tak jak w przypadku prezentowanej realizacji, gdzie nie tylko podłoga jest rustykalna. Podobny wygląd ma choćby wyspa kuchenna.

Schody drewniane na beton

Również schody drewniane naszego autorstwa wpisują się w taki klimat. Trepy drewniane zostały wykonane z drewna, które nie jest pozbawione niedoskonałości (sęków oraz pęknięć wypełnionych szpachlą). Dzięki temu wszystkie drewniane elementy wykończenie są ze sobą spójne.

 

W dniach 11 oraz 12 listopada nasz salon w Krakowie będzie nieczynny.

Zapraszamy w poniedziałek  14 listopada

Deska dębowa z otwartymi sękami montaż w Krakowie